coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Şirketi, Bir Ayda Yüzde 70 Yükselen Altcoin İçin 'Balina Satışı' Uyarısında...

Analiz Şirketi, Bir Ayda Yüzde 70 Yükselen Altcoin İçin ‘Balina Satışı’ Uyarısında Bulundu

Kripto para analiz şirketi, son bir ayda güçlü rallisiyle dikkat çeken altcoin hakkında balina satışı uyarısı yayınladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Lookonchain, yaptığı son bildirisinde Illuvium (ILV) altcoini için önemli uyarılarda bulundu.

Analistlere göre son bir ay içerisinde %70 yükselen ILV, bazı balinalar tarafından satış tarafına doğru baskı görebilir. Analistler, luggis.eth adıyla bilinen ünlü bir kripto para balinasının ILV fiyatının en tepe noktasında 20.000 ILV yani 1.33 milyon dolarlık satış yaptığını bildirdi. Bu satışın ardından ILV fiyatında yaklaşık olarak %13’lük bir düşüş gerçekleşti.

Söz konusu ünlü balina elinde halen 394.902 adet ILV (26 milyon dolar) tutuyor. Bu da balinanın ILV’nin sirkülasyondaki arzının yaklaşık %10’unu elinde bulundurduğu anlamına geliyor.

İlgili Haber  Çin'in Popüler Altcoini, Hizmetlerinden Birini Tamamen Kapatacağını Açıkladı

Buna ek olarak analistler, bir başka balinanın yaklaşık olarak bir saat kadar önce Binance’e 65.753 ILV yani 4.37 milyon dolara tekabül eden altcoin transfer ettiğini bildirdiler. Her ne kadar bu transferin bir satış ile sonuçlanıp sonuçlanmadığı bilinmese de balinalar soğuk cüzdanlarından kripto para borsalarına kripto para transfer ettiklerinde genel olarak bu bir satış ile sonuçlanıyor.

Son satışı yapan balinanın elinde mevcut durumda 65.559 ILV (4.3 milyon dolar) bulunuyor. ILV fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 67.07 dolardan işlem görüyor ve zirve değerinde 72 doları gördü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail