binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAnaliz Şirketi, Birkaç Saat Sonra Gerçekleşecek Olay Hakkında Bitcoin ve Kripto Para...

Analiz Şirketi, Birkaç Saat Sonra Gerçekleşecek Olay Hakkında Bitcoin ve Kripto Para Piyasasını Uyardı

Kripto para analiz firması QCP Capital, yaptığı açıklamasında kripto para piyasasını etkileyebilecek bir olay konusunda uyardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz firması QCP Capital, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) son dönemdeki performansının yanı sıra kripto para piyasasının genel durumunu detaylandıran yeni bir rapor yayınladı.

QCP Capital: Kripto Paralarda Bugün Nvidia Kazanç Raporunun Etkisi Büyük Olabilir

Rapora göre, BTC dün 53.000 dolara dokunarak yeni zirvelere ulaşırken, ETH de bunu takip ederek 3.033 dolara tırmandı. Altcoinlerdeki fonlama oranları, sürekli swaplarda yıllık %40’a varan oranlarda ödeme yaparak bu yükselişte özellikle yüksek oldu. BTC ve ETH forward eğrileri de çok yüksekti ve eğrinin bazı noktalarında %17’ye varan getiri sağladı.

Rapor, altcoinlere yönelik bu tür spekülatif rotasyonun bir döngü ortası fenomeni olduğunu öne sürüyor. Rapora göre bu seviyelerdeki fonlamanın sürdürülmesi genellikle zor, bu da böylesine güçlü bir yükselişin ardından fiyatlarda bir geri çekilme olabileceği anlamına geliyor.

İlgili Haber  Son Dakika: Merakla Beklenen FED Tutanakları Yayınlandı! İşte Tüm Detaylar

Analiz şirketine göre bugün daha geniş bir düzeltmeyi tetikleyebilecek önemli bir olay, ABD kapanış saatinden sonra açıklanacak olan Nvidia’nın kazanç raporu. S&P500 Endeksi’nin önemli bir parçası olan Nvidia’nın performansı, yakın vadede ABD hisse senetlerinin tonunu belirleyebilir.

Nvidia şu anda 90x F/K oranı ile işlem görüyor ve 4. çeyrek kazanç beklentileri son zamanlarda daha yüksek ayarlandı. Bu değerleme katlarında ve yüksek kazanç beklentilerinde, herhangi bir hayal kırıklığı halinde satışlar görülebilir. Bu da ABD hisse senetleri ve kripto fiyatları üzerinde analiz şirketine göre kesinlikle bir baskı yaşatacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail