coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Şirketi Santiment, Şu Anda En Trend Olan Altcoini ve Nedenini Paylaştı

Analiz Şirketi Santiment, Şu Anda En Trend Olan Altcoini ve Nedenini Paylaştı

Kripto para analiz şirketi Santiment, son dönemde en trend altcoin olduğunu iddia ettiği tokeni paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı açıklamasında son dönemin en trend altcoini olduğunu düşündüğü tokeni paylaştı.

Analistlere göre Ondo (ONDO), son 11 gün içerisinde yaşadığı %75’lik yükseliş ile birlikte kripto para dünyasının en trend altcoini konumunda. Analistler, ONDO’nun bu performansının gözden kaçırılmasının zor olduğunu söylüyor.

Santiment, bu fiyat artışı ve trend yüksekliğinin sebebi olarak 26 Şubat tarihinde içinde varlık bulunan ONDO cüzdan sayısının 5.110 iken, bugün ise 33.225 cüzdana yükselmesine bağlıyor. Bu da cüzdan sayısının %550’lik bir yükseliş yaşadığı anlamına geliyor. Aynı zaman periyodu içerisinde ise altcoinin fiyatı yaklaşık olarak %200 yükseliş gösterdi.

İlgili Haber  Bitcoin'in Son Dönemde Toparlanmasının Asıl Nedenini Analiz Şirketi Açıkladı!

Gerçek dünya varlıkları (RWA) temalı bir altcoin olan ONDO, ABD tahvillerini kripto para dünyasına getirdiğini iddia ediyor.

Bununla birlikte altcoin bu yazının yazıldığı anlarda Binance üzerinde listelenmiş değil. Ancak Coinbase ilginç bir şekilde bu kez Binance’ten erken davranıp ONDO’yu listelemiş durumda. Diğer büyük kripto para borsalarından Bybit, Kraken ve Kucoin de şu anda ONDO listeleyen borsalar arasında.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları