AltcoinHaberler

Anonim Bir Balina, Perşembe Gününden Beri Bu Kripto Parayı Alıyor!

Anonim bir balina bu kripto paraya ilgi gösteriyor.

Elon Musk’ın attığı tweetler ile Dogecoin’in tüm dünyada ne kadar meşhur olduğunu bilmeyen yoktur. Bir dönem Twitter profiline Dogecoin CEO’su bile yazan Musk, DOGE ve bu tarz “köpek temalı” coinlerin büyümesine inanılmaz bir katkıda bulundu.

Bu dönemlerde DOGE’ye rakip olarak geliştirilen Shiba Inu, (SHIB), birçok anlamda DOGE ile yarışır hale geldi.

Coinbase Pro ve Binance gibi borsalarda listelendikten sonra iyice popülerleşen SHIB, balinaların da dikkatini çekmiş oldu.

International Business Times’ın haberine göre perşembe günü 43.8 milyon dolarlık (6 trilyon adet) alış yapan anonim bir balina bugün de son 24 saat içerisinde SHIB alımlarına devam etti.

Cumartesi günü 3 işlem daha yapan bu balina, 276 milyar adet daha (2.2 milyon dolarlık) SHIB alımı yaptı.

Özellikle çok fazla hacmi olmayan SHIB için bu kadar fazla alım yapılması fiyat üzerinde de alış yapıldığı anda yaklaşık yüzde 8’lik hareketliliğe sebep oldu.

Fiyat 1 Dolar Olabilir Mi?

1 dolar altındaki her coin için klasikleşmiş soru olan “1 dolar olur mu?” sorusunun cevabı SHIB için imkansız. Zira böyle bir şey olması için mevcut konumundan yaklaşık 100.000 kat değer kazanması gerekiyor. 394 trilyondan fazla arzı olan SHIB’ın 1 dolar olması demek piyasa değerinin 394 trilyon dolara çıkmış olması demek. Bu da genel kripto para piyasasının bile 2.1 trilyon olduğu ortamda SHIB’in 1 dolara çıkışının imkansızlığını aslında gözler önüne seriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Bende de 1 milyar tane var 1 cent olsa yeter🤣 hesaplayamıyorum ne kadar zengin olacağımı.neredeyse şuan ki servetime %1000 eklerim sanırım.şimdi 60 65 k TL ediyor sanırım 2tane 0 silse bana yeter aslında çok beklentim yok.✌️


Başa dön tuşu