EthereumHaberler

Anonim Cüzdanlar Arasındaki 800.000 ETH, Ethereum Fiyatını Aşağı Çekti

Söz konusu aktarımlar Ethereum balinalarının aktif olduğunu gösterirken yatırımcıların kısa süreli panik yaşamasına yol açtı.

Kripto piyasası bugün erken saatlerde yapılan yüklü Ethereum aktarımları sebebiyle hareketli anlar yaşadı. Anonim iki cüzdan arasında gerçekleşen ve toplamda 800.000 ETH içeren söz konusu iki aktarım sonrası ETH’nin düşüşe geçtiği görüldü.

Whale Alert tarafından bildirilen aktarımların her biri neredeyse 769 milyon dolarlık bir değere sahip. Yani toplamda 1.4 milyar doların üzerindeki Ether, kayıtsız cüzdan sahipleri tarafından taşınmış oldu.

Öte yandan yine yakın saatlerde peş peşe gerçekleşen çeşitli ETH aktarımları da yapıldı.

Bir süre önce kripto para analiz şirketi Santiment tarafından da bildirildiği üzere ETH balinaları şu sıralar aktif durumda ve çoğu balina ETH’yi dipten alma yarışında.

Söz konusu balinaların tüm ETH teklifinin %20,58’ine sahip olduğu biliniyor. Bununla birlikte ETH madencilerinin sahip oldukları Ethereumları da hesaba katmak gerekiyor. Madenciler, geçtiğimiz aydan bu yana en değerli altcoini biriktirmeye başladılar ve ellerinde 122.000 ETH bulunuyor.

An itibarı ile 1.900 dolardan işlem görmekte olan 2. en değerli kripto para birimi hala 2.000 dolarlık seviyeyi aşabilmiş değil. Şimdi herkesin gözü merakla beklenen Londra hardforkunda. 4 Ağustos’ta saat 13.00 ile 17.00 UTC arasında gerçekleşmesi beklenen hardfork 12.965.000 blokunda gerçekleşecek.

Bu büyük yükseltme sonrası ETH fiyatının yukarı yönlü hareketlenmesi ve Bitcoin kaynaklı düşüş eğilimini tersine çevirmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu