Haberler

Anthony Hopkins’in Başrolünde Oynadığı Film NFT Olarak Prömiyer Yapacak!

NFT çılgınlığı boyut değiştiriyor!

Kuzuların Sessizliği filmiyle dünya sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran Anthony Hopkins’in adı şu sıralar yeni bir NFT projesiyle gündemde.

Bugüne kadar adını birçok sanat eseriyle birlikte anmaya alıştığımız NFT’ler şu ana kadar birkaç düşük bütçeli film denemesi yapmıştı ancak bu seferki proje çok ses getireceğe benziyor. Anthony Hopkins’in başrolünde oynadığı “Sıfır Temas” adlı film NFT olarak prömiyer yapacak!

Filmin yönetmeni Rick Dugdale, söz konusu yöntemle film sektörüne yepyeni bir soluk getirmekle beraber özellikle korsan filmlerle mücadelede büyük ölçüde yarar sağlayacağına inandığını belirtti çünkü NFT sayesinde sadece alıcı konumundaki kişiler söz konusu filme sahip olabilecekler. Bu da filmin kopyalanmasının ve dolayısıyla da korsancılık faaliyetlerinde bulunulmasının önünü tamamen kesecek.

Hopkins’in boy göstereceği ve pandemi önlemleri sebebiyle Zoom platformu üzerinden 17 farklı mekanda çekilen, aksiyon tarzı “Sıfır Temas” (Zero Contact) adlı filmin NFT platformu Vuele’de gösterime girmesi planlanıyor. Büyük ses getireceğine inanılan filmin sinema sektörünü güvence altına alacağı için örnek teşkil edeceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu