BitcoinHaberler

Anthony Pompliano Halkı Bitcoin’e Yatırım Yapmaya Çağırdı

Pomp, Bitcoin'in tüm kripto para birimlerinden çok daha değerli olduğunu söyledi.

Başta Bitcoin’le ve içinde bulunduğumuz krizle ilgili değerlendirmelerde bulunan Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, dolara dayalı sistemin önünde sonunda sekteye uğrayacağını ve yatırımcıların dolara alternatif olarak Bitcoin ve altına yöneldiklerini ifade etti.

Altının da Bitcoin’in de çok yakında önemli bir noktaya geleceğinin altını çizen Pompliano, Bitcoin’in hala iyi bir yatırım olduğunu belirtti.

Ayrıca pandemi sebebiyle yaşanan krizin insanları ihtiyaçlarını karşılama noktasında nakit paralara yönlendirdiğini söyleyen Pompliano, herkesin nakit paralarına güvenmesi gerektiğini söyledi ancak pandeminin etkisi geçtikten sonra farklı değerlere yönlenilmesi gerektiğini de belirten Pomp takma adıyla tanınan Pompliano, kendisinin biraz gayrimenkulü, parası ve Bitcoin yatırımı olduğunu açıkladı.

Pomp, yatırımcılara “Bitcoin’e yatırım yapın geleceğinizi kurtarın!” mesajı verdi. Bununla birlikte Bitcoin’in hala risk barındırdığını da kabul eden Pomp, buna rağmen BTC’nin tüm kripto para birimlerinden çok daha değerli olduğunu söyledi. Pomp ayrıca halvingin etkisinin şu an için hissedilmeyeceğini ancak bundan 18 ay sonra BTC’nin dolar değerinde patlama yaşayacağını da sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu