Kripto Para

Anthony Pompliano: Kripto Paralar Düşebilir!

Anthony Pompliano beklentilerini geri çekti.

Anthony Pompliano, kendisinin bir süre önce gerçekleştirdiği tahminler dolayısı ile tutmayan tahminlerinden sonra bir geri adım atarak, kripto paraların bu sene daha fazla düşebilecek olduğu açıklamasında bulundu. Anthony Pompliano, kripto paralar hakkında bu sene sonunda veya gelecek birkaç ay içerisinde tekrar düşüş olabilecek olduğunu ve beklentisinin yükselmeden yana olmadığını açıkladı. Düşüş beklediğini net sözler ile ifade eden ünlü isim, kripto para fiyatlarındaki değişimin devam edecek olduğuna işaret ederken, bu değişimin yükseliş yönünde değil, düşüş yönünde olduğunu açıkladı.

Bitcoin benim beklentilerime göre bir süre daha bu seviyenin daha düşük bir seviyesine kadar düşecek ve beklentileri düşüş yönünde tutmak gerek. Kripto para sahiplerinin bir süre daha düşüş yönünde beklenti içerisinde ayarlarlar ise mutsuz olmazlar. – Yorum – Anthony Pompliano

Bitcoin ne kadar düşecek olduğu konusunda henüz bir bilgi bulunmazken, 3.000 dolar seviyesinden daha düşük bir seviyenin bile kısa süre içerisinde görülmesinin mümkün olabilecek olduğundan endişe ediliyor. 2.500 dolar seviyesi de oldukça ciddi bir ihtimal dahilinde bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu