BitcoinEthereumHaberlerKripto Para

Anthony Scaramucci Bitcoin’deki Son Düşüşü Değerlendirdi! Endişelenmeli Miyiz?

SkyBridge Capital’in kurucusu Bitcoin ve kripto piyasasının son durumunu değerlendirdi.

2022 yılına iyi bir başlangıç yapamayan kripto para birimleri, Kasım ayından bu yana düşüş trendinden çıkamadı.

Kripto piyasasında yaşanan son düşüşten birlikte Bitcoin 38,250 $ seviyelerinden, Ethereum ise 2,640 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Kripto paralarda yaşanan düşüşten bir hayli tedirgin olan ve içerde kalan yatırımcılara SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci güzel haberler verdi.

CNBC ile yaptığı röportajında kripto para yatırımcılarının kısa vadeli endişelerini bir kenara bırakmasını söyleyen Scaramucci, yatırımcıların planlarını uzun vadeli olarak yapması gerektiğini belirtti.

“Bir rahatlama hapı alın ve arkanıza yaslanın. Bitcoin, Algorand ve Ethereum gibi diğer kripto para birimleri için uzun vadeli yatırım yapın. Bunlar size uzun vadede kazanç sağlayacak.”

Bitcoin Söz Konusu Olduğunda Kısa Vadeli Düşünmeyin!

Scaramucci’ye Bitcoin’de kısa sürede yaşanan fiyat dalgalanmaları ve bazı kripto para analistlerinin kripto kışı geldiğine dair yorumları sorulduğunda , Bitcoin söz konusu olduğunda şu anki değerini konuşmak yerine büyük resme odaklanmak gerektiğine inandığını söyledi.

“Bitcoin bana göre giderek daha fazla insanın ağa katılmasıyla eninde sonunda bir değer deposuna dönüşecek gelişmekte olan bir teknoloji.

Bu bağlamda 2025 yılında bir milyardan fazla Bitcoin cüzdanı olduğunda Bitcoin’in değeri katlanacak ancak dolar halen dolar olarak kalacak.”

Uzun zamandır büyük bir Bitcoin destekçisi olan Scaramucci, kendi müşterilerine de kripto paralara yatırım yapmalarını tavsiye ediyor. Ancak yatırımlarında dikkatli olmaları ve aşırı heyecandan kaçınmaları konusunda uyarıyor.

“Müşterilerimin kripto trendini kaçırmasını istemiyorum. Fırsatı kaybetme korkusuna kapılmadan portföylerinin %1-3 oranında yatırım yapmalarını öneriyorum.”

Bitcoin detekçisi Scaramucci, yakın bir zamanda kriptonun “Google’ı olacağını düşündüğü Algorand’a 250 milyon dolar yatırım yaptığını açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu