binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAptos (APT) 103 Milyon Dolarlık Tokenın Kilidini Açmaya Hazırlanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

Aptos (APT) 103 Milyon Dolarlık Tokenın Kilidini Açmaya Hazırlanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

Layer 1 protokolü olan Aptos'un, TokenUnlocks verilerine göre Kasım ayında 20 milyon Aptos (APT) token piyasaya sürmesi planlanıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Eski Facebook çalışanları tarafından kurulan bir Layer 1 protokolü olan Aptos’un, TokenUnlocks veri kaynağı tarafından bildirdiğine göre Kasım ayında 20 milyon Aptos (APT) token piyasaya sürmesi planlanıyor.

Aptos, Kasım Ayında 103 Milyon Dolarlık APT Token Kilidini Açacağını Duyurdu

Token başına 5,17 dolarlık mevcut piyasa fiyatına göre, yaklaşan APT kilidinin açılması 103 milyon dolar değerinde. Bu miktar, Aptos’un 235,02 milyon olan dolaşımdaki arzının %8,5’inden fazlasını oluşturuyor.

Aptos Günlük Fiyat Grafiği

Dijital varlıklar konusunda uzmanlaşmış bir araştırma firması olan The Tie’a göre, Kasım ayında yapılması planlanan APT token kilidinin açılmasının piyasaya önemli ölçüde likidite enjekte etmesi bekleniyor.

The Tie’ın 13 Eylül tarihli haftalık bülteninde belirtildiği üzere, yaklaşık 103 milyon dolar değerindeki 20 milyon APT’nin toplu olarak piyasaya sürülmesi, önceki 30 gündeki ortalama günlük işlem hacminin %112’sini temsil ediyor.

İlgili Haber  Son Dakika: FTX, Kripto Para Varlıklarını Satmak İçin Mahkemeden İzin Aldı

Önümüzdeki kilitler aylık olarak açılacak ve aylık staking ödüllerinin açıklanmasıyla aynı zamana denk gelecek.

Başlangıçta, günlük ortalama hacmin %32’sine denk gelen 5,83 milyon APT tokenının kilidi açılacak.

Bu rakamın Aralık ayında 6,15 milyon APT’ye yükselmesi öngörülüyor. Bir önceki yıldan bu yana, topluluk ve vakıf amaçları için aylık olarak 4,62 milyon APT’nin kilidi açılmış durumda.

Tie daha önce likiditeyi serbest bırakan kilitlerin, özellikle de ortalama günlük hacmin %100’ünü aşanların, fiyatlar üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturma eğiliminde olduğunu belirtmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail