Bitcoin

Aralık Ayı Rekoru Yakın Olabilir: Bitcoin 3.500 Dolar Seviyesini Geçti!

Bitcoin 3.500 dolar seviyesini geçerek rekora koşuyor olabilir.

Bitcoin beklenmedik bir şekilde akşam saatlerinde 3.500 dolar seviyesini geçerek, kripto para sahiplerine beklemedikleri bir sürpriz yaptı. Bitcoin Cash hard forkunun ardından 15 Kasım tarihinden itibaren kripto para fiyatlarında ciddi düşüşler meydana gelmiş ve meydana gelen bu düşüşler dolayısı ile milyonlarca yatırımcı, Bitcoin fiyatının dip fiyat arayışı beklentisine girdiğini ve uzunca bir süre boyunca tekrar yükselmesini ve rekor kırmasını beklemediklerini kabullenmişlerdi. Bugün ise tam tersi bir olay yaşandı ve kripto para fiyatlarında yeşiller görülmeye başladı.

Bitcoin fiyatı ise bu süreçte 3.500 dolar seviyesini aşarak sadece birkaç saat içerisinde 350 dolardan daha büyük oranda değer kazandı ve kripto para borsalarında aniden alım taleplerinde ve satım taleplerinde beklenmedik artışlar görüldü.

Bitcoin fiyatının neden bu kadar artmış olabilecek olduğu konusunda ise büyük bir yatırımcının çok büyük bir alım talebinde bulunmuş olabilecek olduğu iddia edildi. Kripto para piyasalarında yeşillerin görülmesi ise yatırımcılara bu kötü süreçte bir an olsun mutlu bir gün yaşattı. Dip fiyat arayışının Bitcoin için son bulmuş olabilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
cmc
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu