binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinArama Motoru Devi Google, Bu Altcoin Ağları İçin Cüzdan Adresi Aramalarına İzin...

Arama Motoru Devi Google, Bu Altcoin Ağları İçin Cüzdan Adresi Aramalarına İzin Vereceğini Açıkladı!

Arama Motoru Devi Google, çeşitli blok zinciri ağları için cüzdan adresi aramalarını içerecek şekilde genişletti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para meraklıları ve yatırımcılar için önemli bir gelişme olarak Google, arama yeteneklerini Bitcoin, Fantom, Arbitrum ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli blok zinciri ağları için cüzdan adresi aramalarını içerecek şekilde genişletti.

Google Bitcoin, Fantom, Arbitrum ve Daha Fazlası için Cüzdan Adresi Aramalarını Tanıttı

Bu geliştirme, kullanıcıların farklı blok zinciri ağlarındaki cüzdan bakiyelerini doğrudan arama motorundan rahatça kontrol etmelerine olanak tanıyor.

Cüzdan adresi aramaları için desteklenen blok zinciri ağları artık Bitcoin, Arbitrum, Avalanche, Optimism, Polygon ve Fantom’u içeriyor.

Kullanıcılar, ilgili her bir ağ için cüzdanda kalan token bakiyesi hakkında bilgi almak için Google’ın arama çubuğuna bir cüzdan adresi girebilirler.

Ayrıca, arama sonuçları bakiyenin en son güncellendiği zamanı da göstererek kullanıcılara kripto para varlıklarına ilişkin gerçek zamanlı bilgiler sunuyor.

Google, arama sonuçlarında gösterilen bakiyelerin her bir ağ için yalnızca yerel tokenı temsil ettiğini ve son güncellenen zaman damgasının son harici işlemden itibaren bakiyeyi yansıttığını açıkladı. Cüzdan bakiyelerinde yapılan güncellemelerin anlık olmadığına dikkat etmek önemlidir.

Bu son özellik, Google’ın arama sonuçlarında Ethereum Name Service (ENS) alan adlarını desteklemeye yönelik son çabalarına dayanıyor.

İlgili Haber  Piyasadan Pozitif Ayrışan Bitcoin Cash (BCH) Neden Yükseliyor?

ENS, Ethereum cüzdan adresleri için okunabilir alan adları sunarak kullanıcıların cüzdan sahiplerini kolayca belirleyebilmelerini sağlıyor. Örneğin, Ethereum üreticisi Vitalik Buterin’in alan adı olan vitalik.eth, ilgili cüzdan bakiyesi bilgilerini görüntülemek için Google’da aranabilir.

Google’ın çeşitli blok zinciri ağları için cüzdan adresi aramalarını genişletmesi, bir önceki yılın Mayıs ayında başlayan Ethereum cüzdan bakiyesi aramaları için ilk desteğinin ardından geldi.

O dönemde Google, kullanıcıların belirli genel adresleri aramasına ve cüzdan bakiyelerini doğrudan arama sonuçları içinde görüntülemesine olanak sağlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail