binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPiyasadan Pozitif Ayrışan Bitcoin Cash (BCH) Neden Yükseliyor?

Piyasadan Pozitif Ayrışan Bitcoin Cash (BCH) Neden Yükseliyor?

Bitcoin Cash (BCH) 4 Nisan'da gerçekleşmesi beklenen yarılanma etkinliği öncesinde %13 artış göstererek yatırımcılarını sevindirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Cash (BCH) 4 Nisan’da gerçekleşmesi beklenen yarılanma etkinliği öncesinde %13 artış gösterdi. Blockchain takipçileri bu olayın tarihsel olarak fiyat artışlarından önce geldiğini belirtiyor.

Bitcoin Cash (BCH) Yarılanmayı Mı Fiyatlıyor?

BCH için mevcut blok ödülü 6,25 BCH, ancak yarılanmadan sonra 3,125 BCH’ye düşürülecek. Yeni coinlerin üretilme hızındaki bu düşüşün mevcut arzı azaltması ve potansiyel olarak fiyatları yukarı çekmesi bekleniyor.

BCH takipli vadeli işlemlere olan açık ilgi de artarak, beklenen fiyat oynaklığı üzerine kaldıraçlı bahislere olan ilginin arttığını gösterdi. Bu durum, yatırımcıların yakın gelecekte potansiyel olarak önemli piyasa hareketlerine hazırlandıklarını gösteriyor.

İlgili Haber  Binance, Bu Altcoine Sözleşme Takası Desteği Verdiğini Duyurdu!

Bitcoin Cash, Bitcoin’in çatallanmasından meydana gelen bir kripto paradır. Bu sebeple tıpkı Bitcoin’de olduğu gibi bir yarılanma sürecine girer. Bu durum da BCH fiyatında bir yükselişi tetiklemektedir.

Ayrıca Bitcoin’in de yarılanma etkinliğine 24 gün kalmış bulunmakta. Yarılanmanın yaklaşık olarak 24 Nisan tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Öte yandan daha geniş kripto para piyasasında, Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde nispeten sabit kaldı ve dalgalı bir haftanın ardından 70.000 dolar civarında seyretti.

İleriye dönük olarak, bazı Yatırımcılar Bitcoin’in önümüzdeki günlerde 69.000 dolar seviyesini koruyamaması halinde piyasa genelinde olası bir geri çekilme konusunda uyarıda bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail