binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, Bu Altcoine Sözleşme Takası Desteği Verdiğini Duyurdu!

Binance, Bu Altcoine Sözleşme Takası Desteği Verdiğini Duyurdu!

Binance, kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlamak amacıyla etkinlikle ilgili tüm teknik konuları ele almayı taahhüt ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, kullanıcılar için sorunsuz geçişler sağlamayı amaçlayan bir hareketle, yaklaşmakta olan NFPrompt (NFP) sözleşme takası için desteğini doğruladı.

Binance NFPrompt (NFP) Sözleşme Takası Desteğini Duyurdu

Eski NFP tokenlerinin yatırılması daha önce askıya alınmıştı ve 28 Mart 2024 saat 11:00’den itibaren eski NFP tokenlerinin çekilmesi de geçici olarak durdurulacak.

Binance, sözleşme takası etkinliği sona erdiğinde ayrı bir duyuru yayınlayarak kullanıcıları yeni NFP tokenları için para yatırma ve çekme işlemlerinin yeniden açılması konusunda bilgilendirecek.

Spot alım satım, Marjin alım satım ve Binance Earn hizmetleri, kontrat takası süreci boyunca her zamanki gibi çalışmaya devam edecek.

Binance, kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlamak amacıyla etkinlikle ilgili tüm teknik konuları ele almayı taahhüt ediyor.

Token Takas Detayları

Tüm eski NFP tokenleri 1:1 oranında yeni NFP tokenleri ile değiştirilecektir.

Yeni NFP tokenları BEP20 standardını temel alacaktır.

Bu sözleşme takası girişimi, Binance’in kripto para ekosisteminde kullanıcı dostu süreçleri kolaylaştırma konusundaki kararlılığının altını çizmektedir.

Binance, NFPrompt sözleşme takası için desteğini genişleterek ve teknik gereksinimleri yöneterek güvenilir ve kullanıcı merkezli bir kripto para borsa platformu olarak itibarını korumayı amaçlamaktadır.

NFPrompt (NFP) kontrat takası ile ilgili daha fazla güncelleme ve ayrıntılı talimatlar için kullanıcıların Binance’in resmi duyurularını ve iletişim kanallarını takip etmeleri önerilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail