Kripto HaberleriHaberlerAraplar kripto para ile ilgilenmiyor

Araplar kripto para ile ilgilenmiyor

Takip et

Arap ülkelerinde yaşayanların kripto paralar ile ilgilenmemesi dünya basınında dikkat çeken gelişmelerden bir tanesi. Arap ülkelerinin aşırı zengin olması ve vatandaşlarının maddi durumunun gayet yerinde olmasına rağmen kripto paralar ile ilgilenme nedenlerinden bir tanesi olarak sürekli olarak para kazancına sahip olmaları ve riske atmaya gerek duymadıklarından dolayı yatırımlarını kripto paralardan yana yapmadıkları iddia ediliyor.

Bir diğer farklı neden olarak ise kripto paraların Arap ülkelerinde yaygın olmamasından dolayı halkın büyük bir kısmının kripto paralardan haberdar olmadığı, zengin kesimde yaşayanların ise kripto paraların durumundan haberdar olmalarına rağmen altın ve dolar üzerinden kazanmayı daha fazla tercih ettikleri iddia ediliyor.

Arap ülkeleri kripto paraya yanaşırsa rekor artış olabilir

Kripto paralar ile ilgili tartışmalar ve konuşmaların yapıldığı yabancı lokasyonlu bir paylaşım sitesinde ise Arap ülkelerinde yaşayanların Bitcoin’e ilgi duymaya başlaması durumunda milyarlarca dolarlık yatırımların tek bir gecede Bitcoin’e büyük katkı yapabilecek olduğu ve fiyatının daha önce hiç görülmemiş rekor zirvelere çıkmasında etkili olabilecek olduğu iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları