coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinArjantin Merkezli Petrol Şirketinden Bitcoin Hamlesi!

Arjantin Merkezli Petrol Şirketinden Bitcoin Hamlesi!

Arjantin merkezli petrol şirketi Tecpetrol, Bitcoin madenciliğine başlayacağını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Arhantin’in yerel basınında yer alan haberlere göre ülkenin Buenos Aires merkezli petrol şirketi Tecpetrol, Bitcoin madenciliğine başlayacak.

Buna göre, Tecpetrol, Arjantin’in Los Toldos II Este bölgesinde ilk gazla çalışan kripto para madenciliği tesisini açacak.

Tesiste günlük en az 35.000 varil petrol çıkarmayı planladığını belirten şirket, petrol çıkarılan süreçte açığa çıkan gazı tüketecek altyapının bulunmaması nedeniyle, bu gazı tüketmek için kripto para madenciliğine başlayacağını söyledi.

Tecpetrol CEO’su Ricardo Markous açıklamasında şunları söyledi:

“Petrol çıktıktan sonra ortaya çıkan gazı çevreye salma konusundaki yetersizliğimiz karşısında kripto para madenciliği operasyonlarını başlatmayı tercih ettik.

Bu noktada atmosfere karışan doğal gaz miktarında da ciddi bir azalma olacağını ve yaptıkları işlemlerin çok daha sürdürülebilir olacağını düşünüyoruz.”

Şirket tarafından yapılan açıklamada kripto madenciliğine Ekim sonu ile Kasım başı arasında başlamayı planladığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail