binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinArkham ABD Hükümetine Ait Yeni Bir Bitcoin Cüzdanı Buldu! İçinde Ne Kadar...

Arkham ABD Hükümetine Ait Yeni Bir Bitcoin Cüzdanı Buldu! İçinde Ne Kadar BTC Var?

Arkham, ABD Hükümetinin içinde yaklaşık 251 milyon dolar değerinde 3,94 bin Bitcoin bulunan yeni bir BTC cüzdanını tespit etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin alım satımları ya da hamleleriyle Bitcoin fiyatı etkileyen dev kurumsal şirketlerin ve özellikle de fiyatta oldukça etkili olan ABD Hükümetinin BTC ve altcoin portföyleri yatırımcılar tarafından merak ediliyor.

Bu noktada daha önce Elon Musk’a ait dev şirketler Tesla ve Spacex’in Bitcoin cüzdanlarını tespit eden kripto para analiz şirketi Arkham şimdi de ABD Hükümetinin yeni bir BTC cüzdanını tespit etti.

Buna göre Arkham, ABD hükümetinin bu yılın Ocak ayındaki bir duruşma sırasında uyuşturucu satıcısı Banmeet Singh’den ele geçirdiği Bitcoin’lerin bulunduğu adresi belirledi.

Arkham verilerine göre, bu adreste 3,94 bin BTC (yaklaşık 251 milyon dolar değerinde) bulunuyor.

Son tespit edilen cüzdandaki Bitcoin’ler de dahil olmak üzere ABD hükümetinin elinde şu anda 216.811 bin BTC (yaklaşık 13.83 milyar dolar değerinde) bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail