Kripto HaberleriHaberlerAsya ülkelerinde ''para aklama'' suçlarında rekor kırılacak

Asya ülkelerinde ”para aklama” suçlarında rekor kırılacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Asya ülkeleri kripto paralar konusunda yeni rekorlar kırmaya hazırlandığı bu dönemde yeni para aklama vakaları ile gündeme gelecek. Japonya ve Güney Kore dahil tüm Asya ülkelerini etkisi altına alan kripto paraların dışarıdan iyi görünüyor olsa bile içeriden birçok probleme sebep oluyor olması ve bu sorunların sürekli olarak artarak katlanıyor olması yönetimlerin daha büyük problemler yaşamasına sebep oldu.

Asya’da bölgesel olarak sürekli kripto paraların geliştirilmesi adımları atılması ve mevcut hükümetlerin bu konuda katı yasaklar uygulaması ve ortak kararlar uygulamak yerine kendi istekleri ve ülkelerinin durumuna göre yasaklar uygulaması dolayısı ile birçok problem oluyor.

Para aklama daha fazla olacak

Asya’da gelecek 6 ay ila 12 ay içerisinde para aklama vakalarında artışlar olması, kara para aklama vakalarında da artışların gündeme gelmesi bekleniyor. Yabancı vatandaşlarını daha fazla kontrol altına almak istemesine rağmen istihbarat konusunda müttefik ülkeler ile hareket eden Asya ülkelerinin arasında Çin bu konuda birinci sırada olmaya aday ilk ülke.

  • Asya ülkelerinde kripto paralar için uygulanan yasalar oldukça katı.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları