Kripto Para

Asya’nın geleceği kripto paralar ile yönetilebilir

Asya ülkelerinin gelecekte kripto para kullanımının çok daha yaygın hale gelmesi sonucunda ciddi bir kripto para cennetine çevrilmesi gündemde. Yöneticilerin kripto paralara karşı yaklaşımlarının ‘zorunlu’ olarak değişmesi gündeme geldiğinden dolayı, hükümetler vatandaşların ”kripto para talepleri” için bir takım olumlu yasalar hazırlamak zorundalar. Hindistan ve diktatörlük ile yönetilen ülkelerin aksine Asya ülkeleri olan Güney Kore, Japonya ve Çin’i gelecekte kripto para düzenlemeleri beklerken, bu düzenlemeler sonucunda Bitcoin kullanımının tavan seviyeye çıkması gündeme gelebilir.

Japonya merkezli sitelerin beklentisi: Yükseliş

Japonya merkezli kripto para sitelerinin beklentisinin yükseliş olduğuna değinen yabancı kaynaklara göre Bitcoin, Japon halkının beklentilerini son derece karşılayabilece kadar hızlı. Sadece olması gereken daha yaygın olması ve değerinin daha fazla yükselerek kendisini bir fiyat üzerinde sabitlemesi gerekiyor. Bunun gerçek olması durumunda Japon halkının büyük bir kısmının kripto para kullanmaya başlayacak olduğu, mevcut kullanıcıların ise kullanımını arttıracak olduğuna değiniliyor. Japonya, kripto paralar ile ilgili herhangi bir kötü yasaya sahip değil, ancak iyi yasalara da ne yazık ki sahip değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu