Kripto HaberleriAvalancheAvalanche (AVAX) Cephesinde Beklenen Gelişme Geldi!

Avalanche (AVAX) Cephesinde Beklenen Gelişme Geldi!

Takip et

Popüler kripto para yatırım uygulaması Robinhood, kısa bir süre önce atılan bir Tweet’e göre Avalanche (AVAX) altcoini için transferleri kullanıma sundu.

Robinhood, AVAX tokenini Stellar (XLM) ile birlikte platformunda alım satım için kullanılabilir hale getirmişti.

Şirket, Temmuz ayında müşterileri için Bitcoin transferlerini kullanıma açmıştı. Bu özellik geçen senenin Eylül ayı sonundan bu yana üzerinde çalışılıyordu.

Avalanche (AVAX) Altcoini Artık Robinhood Üzerinde Yatırılıp Çekilebilecek

Bundan önce Robinhood kullanıcıları tokenlarını uygulama içinde ve dışında hareket ettiremiyordu.

Şirket, müşterilerinin Bitcoin, Bitcoin Cash, Chainlink, Litecoin, Shiba Inu ve diğer bazı altcoinler gibi coinleri transfer etmesine izin veriyor.

Robinhood ayrıca Polygon (MATIC) kripto parası için çoklu zincir transferlerini de destekliyor. MATIC başlangıçta yalnızca Ethereum ağı üzerinde uygulama içinde mevcuttu, ancak daha sonra Polygon ağında transferler de mümkün oldu.

Popüler yatırım uygulamasının müşterileri token transfer edebilmek için kimliklerini doğrulamak zorundalar. ABD’de son derece popüler bir uygulama olan Robinhood, daha önce hisse senedi alım satımları için kullanılıyordu.

İlgili Haber
Robinhood, Merkeziyetisiz Cüzdan İçin O Ağı Kullanacak!

Şirket son yıllarda kripto para alanına yöneldi.

Bu haftanın başlarında Robinhood, Web3 kripto para cüzdanının beta sürümünü tanıtmıştı. Polygon tabanlı cüzdan 10.000 kullanıcı için kullanılabilir hale geldi. Kullanıcıların getiri elde etmek için merkeziyetsiz uygulamalara bağlanmasına da olanak tanınıyor.

Robinhood ayrıca uygulamanın sıfır ağ ücreti ile token ticaretine izin vereceğini söylüyor. Cüzdanın son versiyonu, non-fungible tokenleri (NFT’ler) de destekleyecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları