AvalancheHaberler

Avalanche (AVAX) Yatırımcılarının Beklediği Destek Geldi!

AVAX, BitGo tarafından desteklenecek.

Prof. Emin Gün Sirer’in kurucusu konumunda olduğu Avalanche (AVAX), kesinlikle tanıtıldığı birkaç yılda hem dünyada hem de spesifik olarak Türkiye içerisinde inanılmaz bir popülerlik elde etti.

Bunda hem ekibin yaptığı çalışmalar hem de AVAX’in buna fiyat performansı ile yanıt vermesi etkili oldu ve söz konusu kripto para birimi kısa süre içerisinde top 10’a bile girmeyi başardı.

İlgili Haber
Avalanche'a (AVAX) Tether (USDT) Desteği Geldi!

AVAX’e BitGo Desteği

Buna rağmen projenin henüz çok yeni olmasından dolayı bazı borsaların veya emanet hizmeti sağlayıcıların AVAX’i ya henüz listelemediği ya da çok geç listelediği biliniyor.

ABD ve Avrupa’nın en büyük kripto para depolama hizmet şirketlerinden olan BitGo da bunlardan birisiydi. CoinList ve bunun gibi birçok önde gelen borsanın çalıştığı BitGo, artık resmen Avalanche ağını destekleyeceğini duyurdu ve müjdeyi verdi.

Bu gelişme ile birlikte Bitstamp, CoinList ve Bitbuy gibi kripto para borsalarının kendi müşterilerine AVAX yatırma ve çekme işlem desteği sunması da mümkün olacak.

Bu hamlenin tam da Bank of America uzmanlarının Avalanche’in aslında Ethereum’a alternatif olduğunu belirtmelerinden sonra atılması kesinlikle dikkat çekti.

64 milyar dolarlık kripto paraya depolama hizmeti sunan BitGo, bireysel yatırımcıların çok duymadığı ancak kurumsal yatırımcılar ile şirketlerin bildiği en eski depolama şirketlerinden birisi. Avalanche ekosisteminin önemli isimlerinden John Wu da konu hakkında yaptığı açıklamada bunun önemli bir haber olduğunu belirtti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu