Kripto HaberleriAltcoinAvalanche'da (AVAX) 100$ Hedefimiz Gerçekleşti! Sırada Ne Var?

Avalanche’da (AVAX) 100$ Hedefimiz Gerçekleşti! Sırada Ne Var?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Avax 100$ seviyesine ulaşarak zirvesini yeniledi ve bu seviyeden bir miktar geri çekildi. Bu hareketle 21.10.2021 tarihinde verdiğimiz 100$ hedefi gerçekleşmiş oldu. Kısa sürede %100’e yakın bir karlılık sağlayan AVAX’ı değerlendirenleri tebrik ediyoruz.

İlgili Haber
Avalanche'da (AVAX) 100$ Yolculuğu Başlıyor Mu? Bu Kesişime Dikkat!

Fiyat grafiğine baktığımızda, son bir dalga için üst kanalın zorlandığını gözlemliyoruz. Bu noktada yeni giriş riskli olabilir. Zira risk getiri oranı makul görünmüyor.

Bu noktada 110$ seviyelerinin görülmesi bizi şaşırtmaz ancak daha önceki fiyat hareketlerine baktığımızda, fiyatın üst bantta kalıcı olmakta zorlandığını ve sert düşüşler yaşadığını gözlemliyoruz. Bu nedenle yeni giriş için bu seviyelerin üzerinde kalıcı olup olmadığımızı izlemekte fayda var.

Bitcoin ve altcoinlerdeki yükseliş trendinin devam etmesi durumunda, 60$-70$ aralığı yeni giriş için değerlendirilebilir makul alanlar olarak görülüyor. Düzeltmenin derinleşmesi durumunda 44$ seviyesine kadar geri çekilme görebiliriz.

Kısa vadeli trade etmek isteyenler destek seviyelerini grafikte görebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Barbaros

Eee sırada ne var????

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları