Haberler

Avrupa Birliği (AB) Büyüme Düşüşü Nedeniyle Kripto Para Düzenlemelerini Hızlandırabilir

Avrupa Birliği (AB) 2019 yılı büyüme tahminlerini düşürdü.

Avrupa Birliği (AB) Euro bölgesinin büyüme tahminlerini düşürdü ve birliğin durumdan etkilenmemesi için önlemler aldıklarını açıkladı. Birliğin ekonomik olarak iyi durumda olduğunu açıklayan Avrupa Birliği (AB), Euro bölgesinde en büyük düşüşün İtalya’da yaşanacak olduğunu ve %1.2 yükseliş beklentisinin 2019 yılı için yaşanan siyasi krizlere bağlı olarak 0.2’ye düşürüldüğünü açıkladı. AB’nin bu açıklamasından sonra Doğu Avrupa ülkelerinde ekonomik olarak gelişimin artacak olduğunu açıklaması ise kripto para düzenlemelerinin hızlanması için bir umut oldu.

AB’nin kripto para reformları ile ekonomik olarak büyüme hızında düşen ülkelere karşı en hızlı adımı atabilecek olduğu beklentisi oluştu ve AB ülkelerinin bir kısmının yabancı yatırımcıları ülkeye çekerek ticari olarak daha fazla gelişmek için çaba harcayabilecek olduğu açıklandı.

Euro bölgesinde kayıp var

Euro bölgesinde kayıplar çok fazla olmasa da %0.2’ye düşen 2019 yılı büyüme tahmini İtalya açısından yılın zor geçecek olduğu ve kayıplar ile dolu bir yıl sonunun İtalyan vatandaşlarını beklediğine işaret ediyor. Henüz İtalya’da kripto para düzenlemeleri uygulanmazken ülke bu sene içerisinde düşüşler sebebiyle kripto para düzenlemeleri uygulayabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu