Kripto HaberleriHaberlerAvrupa Birliği'ne ''önlem al!'' baskıları artıyor

Avrupa Birliği’ne ”önlem al!” baskıları artıyor

Takip et

Dünyanın en büyük toplu ülke birliği olarak tanınan ve Birleşmiş Milletler dışında toplu birlikler arasında NATO’nun hemen önünde Avrupa Birliği bulunuyor. Dünya ekonomisine ABD ile birlikte yön veren ve dünyanın ekonomik olarak kalkınmış olmasında etkili olan bu birlik, ekonomi konusunda da aldığı katı kararlar ile hem birlik üyesi ülkeleri, hem birlik dışında dünya ekonomisini korumak için tedbirler alması ile tanınıyor.

Almanya merkezli uyarıların artması ve Fransa’dan yükselen ”kripto paralar hakkında hemen önlem alın” baskılarının ardından bugün Maliye Bakanları toplu toplantısı öncesinde Avrupa Birliği’ne yeni bir kripto para raporu sunulduğu ve bu rapor ile ilgili olarak inceleme çalışmalarına hemen yöneticiler tarafından başlandığı ortaya çıktı.

AB, kripto paraları engellemeyecek

Avrupa Birliği’nin kripto paraları engellemesi ise beklenmeyen ve olumsuz bir sonuç. Birlik, eğer ki iddialar ve düşünceler tahminen doğru çıkarsa beklentiler üzerine hareket edecek ve beklentiler dahilinde kripto paraların alım ve satım işlemleri takibi, birlik içerisinde üye ülkelerde olabilecek kripto para saldırılarının önüne geçmek gibi adımlar atarak hareket edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları