Kripto HaberleriHaberlerAvrupa vatandaşları karar vermek için hazır

Avrupa vatandaşları karar vermek için hazır

Takip et

Google ve diğer teknoloji devlerinin bir kısmının kripto para reklam yasaklarını kaldırma girişimleri AB üyesi ülkelerin vatandaşlarının yakın zamanda kripto paralar ile ilgili beklentilerinin daha fazla değişecek olduğunu gösteriyor. Tahminler, kripto para konusunda AB üyesi vatandaşlarının çok daha fazla ilgi gösterebilecek hale gelebileceğini gösterirken, yatırımcı sayısının artması, mevcut kripto para sahibi insanların yakınlarının daha fazla artması yönünde beklentileri beraberinde doğuruyor.

AB üyesi ülkelerde henüz kripto para sahibi olan insan sayısının az olması, hükümetlerin kripto paralar hakkında ilgisinin daha az olması ve önlemler almaya yönelik adımlar atılıyor olmasının bu durumu daha fazla geri planda tuttuğuna inanılıyor. Google’ın ve diğer teknoloji devlerinin kripto para reklam yasaklarını kaldırmaya başlamasının ardından ise bu ülkelerde de mevcut bazı alanlarda yeni adımların atılacak olduğu tahmin ediliyor.

Nasıl engeller var?

Gerek kripto para reklam yasakları, gerek AB’nin kendi aldığı kararların sonuçları ve insanların kripto paralar konusunda tam bilgilendirilmemiş olmasının bu türden sonuçlara sebep olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları