coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAxie Infinity‘de Güncel Durum Nedir? AXS Analizi

Axie Infinity‘de Güncel Durum Nedir? AXS Analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain tabanlı bir oyun olan Axie Infinity, geçtiğimiz sene başında NFT satışları ile göz önünde iken son zamanlarda talebin de azalması ile düşüşe devam etti.

NFT‘lerin yıl bazında satış hacim dağılımlarına baktığımızda Şubat 2022 tarihinden bu yana NFT genelinde de bir düşüş olduğu görülüyor. Bununla beraber geçen hafta zincirler arası Ronin Bridge’i yeniden açtıktan sonrada NFT fiyatlarının düşmesi son gelişen haberler arasında yer aldı.

Teknik verilerine baktığımızda son 8 saat içerisinde hacmin bir önceki verilere göre arttığını görebiliyoruz.

Şu anda supply yani arz bölgesi olan 16,18 dolar bölgesine fiyat yükselişine devam ediyor.

Bu alanın kırılması ile takip edilecek direnç seviyeleri olarak yaklaşık 18,48 dolar seviyesi ilk başta yer almaktadır.

Ara direnç seviyeleri dışında dikkat edilecek önemli bir bölge ise order block bölgesi olan 29.25 ve 31,78 dolardır.

Bir diğer senaryo ise 13.08 ve 13,81 dolar demand yani talep bölgesinin kırılımı ile yapının bozularak alıcı etkisinin azalması olacaktır. Bu durumda ise bir alt destek seviyesi olan 11,87 dolar bölgesi takip edilebilir.

Marketin tüm yapısı ile değerlendirildiğinde hem düşük marketcap verileri olsun hem de düşüş yönlü bir market yapısı nedeniyle bazı altcoinlerin dinamikleri Bitcoin’i takip etmediğinden dolayı fiyat takibi yapılırken bu verileri de göz ardı etmemek gerekir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları