AltcoinHaberler

Axie Infinity’nin Rekoru, Bağlantılı Bu Kripto Paraya da Rekor Getirdi!

Small Love Potion, uçuşa geçti!

Blockchain tabanlı oyun projesi Axie Infinity (AXS)  geçtiğimiz hafta inanılmaz bir popülerlik yakaladı ve tam olarak parabolik yükselişe geçti. Parabolik yükselişe geçerek 19,60 dolar seviyesine kadar çıkan AXS, yanında başka kripto para birimlerinin de yükselmesini sağladı. Bunlardan birisi ise Axie Infinity dünyasında yer alan Small Love Potion (SLP) isimli token oldu. Söz konusu token normal şartlarda oyun oynayarak kazanılıyor ve kullanıcılara ödül olarak veriliyor. SLP, kısa sürede üç haneli bir yükseliş elde etti ve aynı şekilde AXS’nin yolundan gitti.

AXS Rekoru, SLP’yi de Yükselişe Götürdü

Axie Infinity dünyasında bir NFT olarak kullanılan SLP, AXS fiyatına olan ilgi ve oyuncuların artması ile böyle bir yükseliş yaşamış olabilir. 4 saatlik grafiğe bakıldığında da fiyatın bir anda 0,127 dolardan 0,257 dolara kadar yükseldiği ve %100’ün üzerinde bir artış kaydettiği görülebilmekte.

Axie Infinity evreninde SLP gibi birçok token bulunuyor ve oyuna olan ilgi, bunların fiyatlarına yönelik bir artışı da beraberinde getiriyor. Axie ekosistemi Delphi Digital tarafından yapılan bir açıklamaya göre inanılmaz bir büyüme elde etti ve şu an için Filipinler, Venezuela, Küba, Katar ve Türkiye gibi birçok ülkeden yeni oyuncular kazanıyor.

Aslında oyuncular şu an için oyunda devamlı olarak SLP kazanabiliyor ve bunun gerçek dünyadaki standart maaşlardan bile çok daha yüksek olduğu söylenebilmekte. Darren Lau tarafından yapılan hesaplamada da günde 2 ila 8 saat arasında 40 dolar kazanılabildiği ve bunun ayda 800 dolar yaptığı ortaya kondu. Bu, Türkiye’deki asgari maaşın da iki katına tekabül ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu