Kripto Para

Ayı Piyasası Devam Ettikçe Kayıp Oranı Artıyor

Ayı piyasası devam ettikçe kayıplar sürekli artıyor.

Kripto para piyasalarında devam eden ayı piyasası yatırımcıları mağdur ediyor. Kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerin ne kadar süre devam edecek olduğu merak edilirken, yatırımcılar, kısa vadede boğa piyasasına geri dönemeyecek olduklarının artık farkında. Kısa süre içerisinde boğa piyasasına geri dönemeyecek olduklarını belirten yatırımcıların bir bölümü, ayı piyasasından kurtulmak için uzun süren bir dönem gerekebilecek olduğunun farkında ve bunun birkaç ay sonra tekrar ayı piyasasının bitmeye başlaması ile boğa piyasası yaşanabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Kısa sürede Bitcoin fiyatının yükselmeyecek olduğunu düşünen analistler ise, Bitcoin fiyatındaki değişimin 2019 yılında ilk 180 gün boyunca iyi olmayacağı ve düşüş yönünde olacağını düşünüyorlar. İlk 180 günün ardından tekrar geride kalan ayların düşüş olarak geri dönebilecek olduğu, bunun Haziran ayı sonunda belli olabilecek olduğu görüşündeler.

Ayı piyasası zararı arttırıyor

Ayı piyasası devam ettikçe kripto para yatırımcıları piyasada sürekli olarak kayıplar yaşamaya devam ediyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi için beklenen yakın gelecek ise pek yakın gelecek olacağa benzemiyor. Bitcoin fiyatındaki değişimin yükseliş yerine düşüş olması piyasaya yeni kripto para yatırımcısının girmesini de engellemesi ile düşüşleri tetikliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu