Kripto Para

Ayı Piyasası Sona Ermiş Olabilir!

Ayı piyasası sona ermiş olabilir mi?

Ayı piyasası son yılların en fazla yatırımcı kaybı ve yatırım değeri kaybının yaşandığı sektör olarak kripto para sektörünü vurmuştu. Kripto para fiyatlarının düşüş gösterdiği ve 20 bin dolar seviyesinden 3.000 dolar seviyesine kadar gerilediği bir ortamda, yatırımcılar artık piyasada büyük bir balon olarak kripto paraları görmeye başladıkları sırada umut verici gelişmeler yaşandı ve bu umut verici gelişmeler yatırımcılara verilen bir ”hediye” olarak ilgi odağı olmaya başladı. Tekrar kripto paralara yönelik olarak ilgi gösterilmesinin arkasındaki neden olan Bitcoin fiyatının 3.800 dolar seviyesinden daha büyük bir değere sahip olması, piyasadaki beklentilerin olumsuz değil, olumlu olarak güncellenmesinde etkili oldu.

Bitcoin Yatırımı Artacak

Bitcoin yatırımlarının kısa sürede bu gelişmeler dolayısı ile kat be kat artma potansiyeli mevcut. Henüz kripto paraların yeterince ilgi görmüyor olmasına rağmen, kısa süre içerisinde daha fazla değer görmesi gündeme gelebilecek olduğundan yatırımcıların piyasa hacmi ve piyasadaki fiyatları takip ediyor olması gelecekte kripto paralara olan ilgi ve alakayı daha fazla arttırabilir, zira fiyatların yükselmesinden bu bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu