Kripto Para

”Ayı Piyasası Uzun Sürdü”

Zhao'dan yeni açıklama.

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto para piyasasında ayı piyasasının çok uzun sürdüğünü ve kripto para piyasasında devam eden düşüşlerin uzun sürdüğünü ve insanların kripto para piyasasına olan güvenlerinin azalmasında haklı yanları olduğunu dolaylı olarak doğruladı. Ayı piyasasının uzun sürdüğü piyasadaki herkesin malumu olarak bilinen ve yatırımcıların tepkisini çeken en çok tepki gösterilen konular arasında. Yatırımcılar, piyasanın düşüşünün düzelmemesinden ötürü kendi kazançlarının düştüğünü ve istedikleri gibi yatırımları üzerinde kontrol sağlayamadıklarını düşünüyorlar.

Haklı olarak piyasada düşüş olduğunu gören yatırımcıların bir bölümü ise ayı piyasası olarak adlandırılan son düşüşlerin piyasada tekrar düzelme olması için bir bu kadar zamana ihtiyaç duyulmasına sebep olabileceğini, piyasada yatırımcıların yapması gerekenleri yapmadıkları ve piyasada isteklere yanıt verilmemesinden ötürü alım yapan insan sayısının azaldığını doğruluyorlar.

Changpeng Zhao: Ayı piyasası uzun sürüyor

Ayı piyasasının uzun sürdüğü konusundan yakınan Zhao, ayı piyasasından bir süre sonra çıkılacak olduğunu ve yatırımcıların tekrar eski piyasanın yüksek fiyatla ve piyasa hacmi ile konuşulduğu zamanlara geri dönülecek olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu