Haberler

BAE: ICO Yasaları Üzerinde Çalışıyoruz

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yeni ICO yasaları üzerinde çalışıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), ICO yasaları üzerinde çalıştıkları açıklandı. Adı açıklanmayan bir yetkili tarafından ülke basınına sızdırıldığı iddia edilen bazı iddialar, ülke yönetiminin kısa süre içerisinde ICO yasaları hakkında yasal bir karar alacak oldukları ve ICO’ları yasal zeminde en iyi nasıl güvenle tesis edebilecek ve sunabilecek oldukları hakkında olumlu bir karar alabilecek olduklarını açıkladı. Bitcoin sahiplerinin ülkede sayısının sürekli artması ve ICO konusunda devlet yönetimine sürekli olarak talepte bulunan şirketler olduğu iddia edilen Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), kripto para birimleri hakkında yasal olarak alacak olduğu yeni kararlar ile ICO’lar hakkında da bir takım yasal kararlar almış olacak.

ICO’lar tehlike saçıyor

ICO’ların ABD tarafından tehlike saçtığı iddialarının olması ve sürekli olarak ICO yatırımcılarının uyarılması dolayısı ile yasal olarak belirli bir takım kararlar mecburi olarak Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tarafından da ve diğer ülkeler tarafından da alınmak zorunda. Henüz ICO yasalarının BAE’de nasıl alınacak olduğu konusunda ise basına yansımış olan resmi veya özel bir bilgi bulunmamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu