Haberler

BAE’den Arabistan İle Kripto Para Adımı

Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında karar verildi

Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında verilen karar sonrasında iki ülkenin yakın zamanda kripto para birimi oluşturacak oldukları ve ortak olarak oluşturacakları kripto para sayesinde her iki ülkenin ortak kripto para birimi ile parasal finans ödemeleri yapabilecek oldukları açıklandı. Her iki ülke de ortak olarak Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında finans yetkilileri tarafından oluşturulacak bu yeni kripto para birimi sayesinde ödemelerin yapılması, ödemelerin kontrol altında tutulması ve yakın zamanda kripto paraların en fazla kullanılan komisyon oranı sıfır olarak belirlenmesi beklenen kripto para birimini kullanacak. Ortak olarak oluşturulacak kripto para biriminin adının ne olacağı, ne kadar miktarda üretileceği ve iki ülkenin ortak olarak mı, yoksa BAE tarafından mı üretimin yapılacağı, değerinin ne kadar olacağı hakkında son görüşmelerini sürdürüyor.

2019’da Blockchain’e yönelecekler

Her iki ülke de 2019 yılında Blockchain teknolojisi tabanlı yeni projeler geliştirmek istiyor. Yeni geliştirilecek bu projeler sayesinde bölgesel olarak kalkınacak olan 2 ülkeninde en uygun kararı vermiş olabilecekleri değerlendirilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu