Haberler

Bakkt Adını Kullanan Dolandırıcılar Boş Durmadı

Henüz kimse para göndermedi.

Bakkt adını kullanarak 50 milyon dolar toplamaya çalışan dolandırıcılar, kripto para sahiplerinden para talep ediyor ve bunu Bakkt’ın adını kullanarak yapıyorlar. Göz göre göre dolandırıcılık faaliyeti işleyen bir grup dolandırıcının henüz kimseden para alamamış olsa da 50 milyon dolar çalma hedefi var ve insanları dolandırmak için her türlü yöntemi denemeleri mümkün. Bakkt adını kullanarak 50 milyon doları ne için topladıkları konusunda çeşitli açıklamalar ile insanları kandırmaya çalışan dolandırıcılar, yatırımcıların kripto para ile kendilerine ödeme yapabilecek olduğunu, banka yolu veya farklı ödeme yöntemlerini tercih etmiyorlar.

Henüz 1 dolar bile gitmedi!

Bakkt adını kullanan dolandırıcılara henüz 1 dolar bile gitmediği ortaya çıktı. Hedefleri 50 milyon dolar olan ahlaksızların, internet sitesinin ise hala açık olduğu bilinmekte.

Bakkt veya farklı kimselerin, yetkililerin ve ünlü şirketlerin adını kullanarak para talep edenlere itibar etmeyin. Hiçbir şirket sizden kripto para istemez ve kripto para ile sizden para talep etmez. İnternet sitelerinin URL kısmının doğru olduğunu kontrol edin ve SSL sertifikası olup olmadığına bakın.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu