Kripto HaberleriAltcoinBalinalar Bu Altcoini Biriktirmeye Başladı! Fiyat Neredeyse İkiye Katlandı!

Balinalar Bu Altcoini Biriktirmeye Başladı! Fiyat Neredeyse İkiye Katlandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain analiz firması SantimentCardano’nun (ADA) balinalarının piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para varlığının fiyatını yükselttiğini söylüyor.

Blockchain Analiz Firması Santiment’e Göre Cardano Balinaları ADA’yı Sessizce Besliyor

Santiment, 1 Ocak’ta yaklaşık 0.246 dolardan işlem görürken geçen hafta 0.412 dolara çıkan bu artışın temel nedeninin, büyük Cardano yatırımcılarının, yazı yazıldığı sırada 162.34 milyon dolar değerinde olan 405.85 milyon ADA’ya ulaşan yoğun birikimi olduğunu söylüyor.

Santiment’e göre Cuma günü Cardano ağında 100.000 doların üzerinde 105 işlem gerçekleşti ve bu rakam kripto para borsası FTX’in Kasım ayında çökmesinden bu yana gerçekleşen en yüksek değer.

Cardano’nun fiyatı 2023’te %65 arttı. Şu anda 100.000 ila 100.000.000 ADA tutan adresler, 8 Kasım’dan bu yana cüzdanlarında en fazla parayı tutuyor. Bugün, 100.000 dolardan fazla balina işlemi 12 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde açıklanan verilere göre ADA ağındaki akıllı sözleşme sayısı Aralık ayının ilk gününde 4.000 idi. Akıllı sözleşme sayısı sadece 2 ay içinde %25 artarak 5.000 sınırını aştı.

İlgili Haber
Bu Altcoin Arzının Yüzde 3'ü Binance'a Transfer Edildi! Hareket Mi Geliyor?

Amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin, yılın başındaki 16.531 dolar seviyesinden yaklaşık %40’lık bir artışla şu anda 23.100 dolardan işlem görüyor.

Santiment ayrıca Loopring (LRC), Aave (AAVE), dYdX (DYDX) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere birçok altcoin ağında yüksek hacimli işlemlere tanık olunduğunu söylüyor.

Bugün birçok altcoin ağında büyük balina işlem sayıları görülüyor. Bu bir çöküşün devam etmekte olduğu anlamına gelmiyor, ancak volatilitenin artmasının muhtemel olduğunu gösteriyor.

Bu yazının yazıldığı sıralarda Cardano (ADA) 0.3883 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

pompalayın bakalım

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları