Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Arzının Yüzde 3'ü Binance'a Transfer Edildi! Hareket Mi Geliyor?

Bu Altcoin Arzının Yüzde 3’ü Binance’a Transfer Edildi! Hareket Mi Geliyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa bir süre önce Binance, önemli miktarda The Sandbox (SAND) coinin transferine tanık oldu.

SAND Arzının Neredeyse %3’ü Binance’e Tranasfer Edildi

Yaklaşık 56 milyon dolar değerindeki toplam 78 milyon SAND, toplam arzın %2.6’sını temsil eden üç adres tarafından borsaya taşındı. Buna ek olarak, başka bir yatırımcı da birkaç saat sonra Binance’e 1.5 milyon dolar değerinde 2 milyon SAND gönderildi.

The Sandbox, kullanıcılara oyun şeklinde dijital varlıklar oluşturma, inşa etme, satın alma ve satma olanağı sunmak için merkezi olmayan otonom organizasyonların (DAO’lar) ve değiştirilemez tokenların (NFT’ler) avantajlarını birleştiren bir platformdur.

The Sandbox ile kullanıcılar hayal güçlerini serbest bırakabilir ve dijital üretimlerini hayata geçirerek blok zinciri tarafından desteklenen bir oyun topluluğunun ayrılmaz bir parçası haline gelebilirler.

SAND’ın Binance’e büyük miktarda transfer edilmesine rağmen, kripto para büyük bir dalgalanma yaşamadı.

İlgili Haber
Justin Sun'dan Tron (TRX) ve BitTorrent (BTT) İçin Yeni Ortaklık Açıklaması Geldi!

Aslında, SAND son 24 saat içinde değerinin yalnızca %0.6’sını kaybetti ki bu da piyasadaki yüksek likiditenin bir işareti. Genel olarak, SAND’in Binance’teki hareketi, yatırımcıların artan talebini ve ilgisini vurguladığı için kripto para birimi için olumlu bir işaret olabilir.

Buna karşın bazı büyük yatırımcılar, SAND’in son haftalardaki etkileyici fiyat performansının ardından ellerindeki varlıklardan kâr elde etmek istiyor olabilir.

SAND’ın Binance’e bu önemli transferi, satış baskısında potansiyel bir artışa işaret edebileceği için yatırımcılar arasında endişelere yol açtı.

Bu yazının yazıldığı sıralarda SAND fiyatı 0.7686 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları