Kripto HaberleriAltcoinBalinalar Dogecoin Topluyor, İşte Önemli Seviyeler!

Balinalar Dogecoin Topluyor, İşte Önemli Seviyeler!

Takip et

Bitcoin ve altcoinler sert düşüş yaşarken, bazı altcoinlere ilişkin pozitif sinyaller gelmeye devam ediyor.

BSC ve ETH ağındaki en iyi 1000 cüdanın hangi kripto paraları aldığını ve elinde tuttuğunu takip eden “Whale Stats” adlı hesap Dogecoin’e ilişkin bir veri paylaştı.

Balina hareketlerini takip ederek, paranın ilerleyen süreçte nereye akacağını tahmin etmeye çalışan proje, Dogecoin’in en iyi 1000 BSC cüzdanı tarafından en çok kullanılan akıllı kontratlar arasında yer aldığını belirtti.

Bunun bir alım sinyali olduğunu ifade eden proje, balinaların Dogecoin alımlarının yeniden hızlandığını ifade etti.

Teknik olarak baktığımızda bugünkü düşüş ile birlikte Dogecoin 0.17$ desteğine oldukça yakın bir noktadan tepki almışa benziyor. Bu noktada, 0.17$ desteği takip edilebilir ve bu seviye altında kapanış gördüğümüzde stop olunabilir.

Bu noktada 0.17$ ve 0.1963$ bölgesi destek bölgemiz olacak. Bu bölge üzerinde kaldığımız sürece grafikte kırmızı çizgi ile gösterilen düşen trendin test edildiğini görebiliriz. Düşen trendin kırılımı ile yükseliş sertleşebilir. Destek bölgelerinden değerlendirenlerin stop yükselterek takip etmeleri sağlık olacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları