AnalizEthereumHaberler

Balinalar Ethereum (ETH) Topluyor! İşte Nedeni!

Ethereum'a yönelik beklentiler fiyata yansıyabilir.

Bitcoin 32.000$’ın üzerinde tutunmaya çalışırken Ethereum da 2000$’ın üzerine çıkmayı başardı.

Ethereum’da birçok yeniliğin temelini oluşturacak olan ve Ethereum 2.0 yolundaki en önemli güncellemeler arasında gösterilen Londra hard forkuna birkaç hafta kala gözler Ethereum’a çevrildi.

Veri analiz şirketi Santiment, 10.000 ETH ile 1 milyon ETH arasında ETH bulunduran balina cüzdanlarındaki hareketliliğine dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Buna göre Balinaların ellerindeki Ethereum sayısı son 5 haftanın zirvesine ulaştı.

Santiment’ın paylaşımına göre, Ethereum balinaları son 6 günde 1.65 milyon Ethereum alarak Londra hardforku öncesi pozisyon almaya başladılar.

Analistler Londra hardforkuna ilişkin beklentinin Ethereum fiyatını yükseltebileceğini ve balinaların da buna göre önceden pozisyon aldığını düşünüyor.

Ethereum’daki fiyat artışında ETH balinalarının yanı sıra Elon Musk’ın açıklamalarının da etkisi oldu. Geçtiğimiz günlerde “The B Word” konferansına katılan Musk, kişisel kripto para portföyünü paylaşmış ve Ethereum sahibi olduğunu ilk kez açıklamıştı.

Elon Musk’ın Ethereum açıklaması, Londra hardforkuna ilişkin beklenti ve ETH balinalarının yüklü alımları önümüzdeki günlerde Ethereum’un yeniden sahneye çıkmasına neden olabilir. Bu beklentiyi satın alan balinaların beklenti gerçekleşince satış yönlü pozisyon alabileceklerini de hatırlatmakta fayda var.

İlgili Haber
Elon Musk Kişisel Portföyünü Açıkladı! Bitcoin Yanında Hangi Altcoinleri Var?

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu