AltcoinAnaliz

Başarılı Türk Analist Selcoin’den Önemli Yatırım Tavsiyeleri – Hangi Altcoine İşaret Etti?

Altcoinlerde boğa beklentisi içerisinde olan ünlü analist, paylaştığı grafikle XRP yatırımcılarına önemli bilgiler verdi.

Türk kripto para dünyasının tanınmış ve tutarlı öngörüleriyle göz dolduran analistlerinden Selcoin, ilk kez bir XRP analizi yaparak yatırımcıların yüzünü güldürdü. Her fırsatta tek bir ürüne değil, her üründen azar azar yatırım yapılması gerektiğini belirten ünlü analist, altcoinlerde boğa emaresi gördüğünü belirtti. Daha önce Nano grafiği paylaştığını belirten analist, şimdi de sıranın XRP’de olduğunu ifade ederek ünlü kripto değer hakkında önemli yorumlarda bulundu.

Kırmızı trendin destek olduğunu kaydeden Selcoin, rüzgarın yakalanması halinde fiyatın 0,35 cent hedefine ulaşacağını belirtti.

Ünlü Analistten Önemli Tavsiyeler

Hemen her tweetinde dile getirdiği gibi son tweetinde de yatırımcıların yaptığı hatalar üzerinde duran Selcoin, yapılan en büyük hatanın tek bir değere eldeki tüm varlıkların yatırılması olduğunu ifade ederek “sepet” tipi yatırımı tavsiye etti. Ayrıca yatırımcıların yüksek kaldıraçlı işlemlerden uzak durmalarını da tavsiyelerine ekledi.

Bunun yanı sıra video serilerine de tam gaz devam eden ünlü isim, daha önceki videolarında BTC’de 10.600 dolar seviyelerinin önemli olduğunu ve üzerinde olacak günlük kapanışların boğa sezonunu tetikleyebileceğini ifade etmişti. Öte yandan yeni yatırımcılara tavsiyelerde bulunan ve gevşemeleri beklemelerini ifade eden Selcoin, odaklanılması gereken en önemli şeyin “zarar etmemek” olduğunu bir kez daha belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu