Kripto HaberleriHaberlerBaşkan Trump Yönetimi Kripto Paralar Hakkında Ne Düşünüyor?

Başkan Trump Yönetimi Kripto Paralar Hakkında Ne Düşünüyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin kripto paralar hakkında düşündükleri her daim önem taşıyor. ABD’li bankaların kripto paralar hakkında yaptıkları açıklamalar, Başkan Trump yönetiminin geçtiğimiz dönemde Petro ile ilgili açıklamaları ve kripto paraların ”yasadışı” olduğunu açıklaması Trump yönetiminin kripto paralar ile arasının çok da iyi olmadığını kanıtlıyor.

ABD’nin yönetimi ile birlikte dünya ekonomisinin yöneticisi konumunda olan Washington‘ın, kripto paralar ile ilgili yakın gelecekte karar alması ise en azından bugün itibari ile beklenen bir durum değil. Trump’ın yol haritasında kripto paralar hakkında önlemler almak bulunmasına rağmen kripto paraları engellemek veya değerini sıfırlamak gibi bir düşünce en azından gelecek 30 günlük vadede görünenlere göre pek beklenmedik bir durum.

Avrupa Merkez Bankası Ne Diyor?

Avrupa Merkez Bankası ise AB’nin tüm ekonomisini düzenleyen Euro basımı ve kararları ile ilgili ana karar omurgasını oluşturan ana banka olarak tanınıyor. Bu konuda yine ABD‘ye benzer şekilde kripto paralar konusunda pek fazla yol haritası hakkında bilgi vermeyen Avrupa Merkez Bankasının gelecek dönemde engelleme veya yasaklamaya yönelik karar alması beklenen bir durum değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları