coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBatık Bitcoin Borsası Geri Ödemelere Mi Başladı? Kullanıcılar Makbuz Paylaştı! İşte Detaylar!

Batık Bitcoin Borsası Geri Ödemelere Mi Başladı? Kullanıcılar Makbuz Paylaştı! İşte Detaylar!

Uzun süre önce feshedilen Bitcoin borsası alacaklıları Bitcoin'leri için fiat geri ödemeleri almaya başladıklarını iddia etmeye başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uzun süre önce feshedilen Bitcoin borsası Mt.Gox’un alacaklıları, borsanın kapanmasından neredeyse on yıl sonra Bitcoin’leri için fiat geri ödemeleri almaya başladıklarını iddia ediyor.

Mt.Gox Alacaklılarının Neredeyse On Yıl Sonra Geri Ödeme Aldığı Bildirildi

Reddit r/mtgoxinsolvency sayfasındaki paylaşımlarda, kullanıcılar PayPal aracılığıyla Japon Yeni cinsinden geri ödemeler almaya başladıklarını iddia ediyor.

Fonlar 24 Şubat 2014’te kapanmasından bu yana Mt. Gox’ta kilitliydi. Bu haberler henüz resmi olarak doğrulanmamış olsa da, yaklaşık on yıldır kayıplarını telafi etmeyi bekleyen alacaklılar arasında büyük bir umut yaşattı.

İlgili Haber  BitMEX Eski CEO'su Arthur Hayes: "Bitcoin Spot ETF'ler Onaylanırsa BTC Ölebilir"

Free-end254 adlı bir Reddit kullanıcısı, PayPal makbuzunu içeren bir e-postanın ekran görüntüsünü paylaşarak “Az önce ödeme aldım” ifadesini kullandı.

Bu gelişme, Mt. Gox’un mülkünü denetleyen kayyum Nobuaki Kobayashi tarafından 21 Kasım’da gönderilen ve alacaklıları geri ödemelerin başlaması konusunda bilgilendiren bir e-postanın ardından geldi.

E-postada ilk geri ödemelerin 2023 yılında nakit olarak başlatılması ve sürecin 2024 yılına kadar devam ettirilmesi planlanıyordu. Ancak, bireysel geri ödemeler için kesin zaman çizelgesi belirtilmemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail