Kripto HaberleriAltcoinBatık Kripto Para Şirketi, Yeni Bir Altcoin Oluşturarak Borçlarını Ödemeyi Planlıyor

Batık Kripto Para Şirketi, Yeni Bir Altcoin Oluşturarak Borçlarını Ödemeyi Planlıyor

Takip et

İflas durumundaki kripto para kredi kuruluşu Celsius, Salı günü mahkemede yaptığı açıklamada, Celsius Network LLC’nin düzenlenmiş bir kripto platformu olarak yeniden yapılanma ve iflastan çıkma önerisinin bir parçası olarak alacaklılara geri ödeme yapmak için yeni bir dijital varlık tokeni çıkarmayı düşündüğünü söyledi.

“Yeni Bir Kripto Para Oluşturmak, Var Olan Varlıklarımızı Satmaktan Daha Fazla Para Getirir”

Şirket avukatı Ross M. Kwasteniet, bir video mahkeme duruşması sırasında yaptığı açıklamada, Celsius’u uygun şekilde lisanslanmış halka açık bir şirket olarak yeniden düzenlemenin, alacaklılar için bugünün düşük fiyatlarında tasfiyesi zor varlıkları satmaktan daha fazla para getireceğini söyledi.

Kwasteniet, New York’ta bulunan ABD İflas Yargıcı Martin Glenn’e verdiği demeçte, Celsius’un yeni şirketin nasıl kurulacağı ve bir ödeme planının parçası olarak alacaklılara nasıl yeni bir altcoin verileceği konusunda çeşitli alacaklı gruplarıyla müzakere ettiğini söyledi.

İlgili Haber
Celsius'un İflasında Mahkemeden Sürpriz Karar: Müşteriler Şimdi Ne Yapacak!

Yeniden yapılanma planı ilk olarak, şirketin platformunda kripto parası olan Celsius müşterileri de dahil olmak üzere alacaklılara oylamaya sunulacak. Glenn, teklifi onaylayıp onaylamayacağına karar vermeden önce bu oylamayı dikkate alacaktır.

Celsius geçen yıl iflas başvurusunda bulunduktan sonra, şirket varlıkları için teklifler aldı ve kendisini faaliyet gösteren bir işletme olarak satmaya çalıştı. Kwasteniet, münferit varlıklar için gelen tekliflerin “cazip olmadığını” söyledi.

Kwasteniet, şirketin bu hafta içinde planlarıyla ilgili ayrıntıları içeren mahkeme belgelerini sunacağını söyledi. Kwasteniet, herhangi bir yeni şirketin, on binlerce kripto para madencilik makinesinin yanı sıra bir kredi portföyü ve diğer yatırımları içeren varlıklar etrafında organize edileceğini de sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları