Kripto HaberleriBitcoinBayram Bitcoin İçin Kötü Geçiyor

Bayram Bitcoin İçin Kötü Geçiyor

Takip et

Kripto paralar son aylarda iyi bir ivme yakalasa da gece başlayan düşüşler yatırımcıyı tedirgin etti. Bayram sabahına düşüş ile başlayan Bitcoin ve beraberinde tüm kripto para piyasası ciddi oranda düşüş eğilimi gösteriyor.

24 saatlik dilimde yüzde 10’ları bulan düşüşler devam edecek mi yoksa etmeyecek sorusu tüm kripto para yatırımcılarının cevabını aradığı bir soru halinde.

BTC’de son haftalarda beklenti 9000 dolar seviyeleri ve ardından 10.000 dolarlar olurken, gece saatlerinde 8000 doların altına gerileyen fiyatlar bütün planları alt üst etti. Çoğu analist hızlı yükselişin ardından bir toparlanma beklediğini ifade etse de bu düşüş yatırımcıların düşüncelerini tekrardan karamsarlığa çevirdi.

An itibarı ile 7950 dolar seviyelerinde işlem gören BTC yüzde 7’lik bir düşüş sergilerken diğer ilk 10 coin de düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor.

Ethereum yüzde 6 düşüş ile 247 dolar, XRP yüzde 6,6’lık düşüş ile 0,41 dolar, Bitcoin Cash ise yüzde 8’lik bir düşüşle 397 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Analistler Ne Diyor?

Analistler 8000 dolar seviyesinin altınına sarkma durumunda fiyatın 6500 dolarlara kadar düşebileceği uyarısını yaparken uzun vadede fiyatın tekrar yükseleceğini düşünüyorlar. Ancak yatırımcıların bu süreçte kendi kararlarını kendilerinin vermeleri ve analistlere pek güvenmemeleri en doğru olan tercih olacaktır.

Kripto para fiyatlarını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları