Kripto HaberleriAltcoinBeklenen Binance Listelemesinin Ardından Bu Altcoinin Fiyatı Uçuşa Geçti!

Beklenen Binance Listelemesinin Ardından Bu Altcoinin Fiyatı Uçuşa Geçti!

Takip et

Bireysel kullanıcılara kredi kartı ve kredi hizmeti sunan kripto para kredi protokolü Nexo’nun kendi tokeni olan NEXO altcoini, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’te listelenmesinin ardından bir ralli yaşadı.

Binance Duyurusunun Ardından Kripto Paranın Değeri Yüzde 60 Arttı

Binance’in listeleme duyurusunun ardından kripto para fiyatı çok kısa süre de olsa yaklaşık olarak %60 değer kazandı.

Bununla birlikte Nexo yükselişten bu yana yeniden gerileyerek yaklaşık olarak 2.33 dolardan işlem görse de halen 24 saatte %6’dan fazla değer kazandı. Kripto paranın piyasa değeri 1.3 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

NEXO fiyatındaki ralliyi gösteren günlük fiyat zaman grafiği.

Avrupa’daki kripto para birimi sektörü için bir sistem sağlayıcısı olan Storm Partners’ın finansal ürünler müdürü Pablo Jódar, Nexo’un kısa bir süre önce Mastercard ile işbirliği yaptığını duyurmasından sonra olumlu bir hava yakaladığını söyledi.

Mastercard kısa bir süre önce kripto para kredi kartını duyurmuştu. Kart ile birlikte kullanıcılar kripto varlıklarını satmak zorunda olmadan harcama yapabiliyor ve %2 geri ödeme alıyor.

Jodar, bu işbirliğiyle ilgili şunları söyledi:

“Bu ortaklık ile birlikte Nexo bireysel müşterilerin dijital dünyaya ulaşmalarını sağlayan bir kripto bankası olma yolunda ileriliyor.”

Jodar ayrıca Goldman Sachs’ın Bitcoin (BTC) tarafından desteklenen ilk itibari para kredisini duyurmasıyla birlikte kripto para kredi dünyası için olumlu bir hafta geçirildiğini de belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları