Haberler

Belçika’dan kripto para uyarısı: 99 siteye dikkat

Belkiça'da kripto para dolandırıcılığı kapsamında 99 tane internet sitesine dikkat edilmesi konusunda açıklama yapıldı.

Belçika’dan yapılan resmi açıklamada kripto paralar ile ilgili 99 siteye dikkat edilmesi uyarısı yapıldı. Belçika yönetimi kripto para sahibi olanların bazı dikkatli olmaları gerektiği yerler ve konular olduğunu, bu konular arasında sitelerin birinci sırada gelen şeyler olduğunu açıkladı.

“Dolandırıcılar size farklı şekillerde ulaşabilirler… Formüller değişiklik gösterir: kripto paraların satın alınması, kripto para birimlerine dayalı tasarruf hesapları, yönetim anlaşmaları, ICO’lar, vs.” kripto-para birimi yatırımı konusunda dikkatli olun.

“Formül ne olursa olsun, (sahte) vaatler genellikle aynıdır: çok yüksek bir getiri oranı, genellikle ayda yaklaşık% 8 (bazen daha da fazla!); paranızı çok kolay ve her an çekebilme olasılığı (‘birkaç tıklamayla’); yatırılan paralar garanti altında iddiası (çoğu zaman% 100!), yani pazar çökse bile, en azından ilk yatırımınızı geri kazanırsınız, bu da bunu çok güvenli bir yatırım haline getirir. (sözde)

Belçika’nın 99 web sitesini kripto para dolandırıcılığı sitesi ilan etmesi sonrasında ülkenin hükümet olarak kripto paralar üzerinde bir takım bilgisinin ve çalışmasının olduğunu gösterdi. Resmi olarak kripto para borsaları dışında asla ticaret yapılması önerilmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu