coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBernstein Bitcoin Fiyatında Dört Kat Artış Bekliyor! İşte O Tarih!

Bernstein Bitcoin Fiyatında Dört Kat Artış Bekliyor! İşte O Tarih!

Bernstein analistleri bugün yayınladıkları bir raporda BTC'nin 2025 ortasına kadar dört katına çıkarak 3 trilyon dolardan fazla piyasa değerine sahip bir varlık haline gelmesini beklediklerini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin dalgalı fiyat hareketlerine devam ederken yatırım şirketi Bernstein’den yeni bir rapor geldi.

Coindesk’in haberine göre, Bernstein analistleri bugün yayınladıkları bir raporda BTC‘nin 2025 ortasına kadar dört katına çıkarak 3 trilyon dolardan fazla piyasa değerine sahip bir varlık haline gelmesini beklediklerini söyledi.

BTC fiyatının 2025 ortasına kadar dört katına çıkacağını belirten analistler, Bitcoin temellerinin hiç bu kadar iyi görünmediğini ifade etti.

Bu noktada dolaşımdaki arzın %70’inin geçen yıl işlem görmediğini söyleyen Gautam Chhugani liderliğindeki analistler raporda şu ifadelere yer verdi:

“Dolaşımdaki Bitcoin arzının %70’i geçen yıl işlem görmedi.

Bu rakam Bitcoin tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak karşımıza çıkarken özellikle sınırlı arz özelliği bulunan üstel hareketleriyle bilinen BTC için olağanüstü.

BTC fiyatı için diğer katalizörler arasında 2024 yılının Nisan veya Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan halving ve spot Bitcoin ETF’nin potansiyel onayı yer alıyor.

Bu noktada SEC önde gelen varlık yöneticilerinin spot Bitcoin ETF başvurularını değerlendirmeye devam ederken, ABD 2024’ün başlarında onay alma yolunda ilerliyor.”

Bitcoin yazım esnasında 37,200 dolar seviyesinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail