Kripto HaberleriHaberlerBeyaz Rusya kripto paraların ''Avrupa'' merkezi olmak istiyor

Beyaz Rusya kripto paraların ”Avrupa” merkezi olmak istiyor

Takip et

Beyaz Rusya’nın kripto paralar ve blockchain zincir teknolojisi hakkında bazı düşünceleri ve atacak olduğu adımlarının olduğu iddia edildi. Avrupa ülkesi olmasına rağmen bölgede demokrasi ve insan haklarının en düşük düzeyde uygulandığı, hatta uygulanmadığı ülke olması, hala SSBC’den kalma bazı gelenekleri sürdürüyor olması dolayısı ile tepki çekmesi ile tanınan Beyaz Rusya, kripto paraları daha yaygın kullanmak istiyor.

Kripto para ticareti konusunda ülkenin daha fazla etkili olmasını isteyen diktatör rejim, bu konuda blockchain teknolojisinin ve kripto paraların ”Avrupa” bölgesi merkezi olmak için adımlar atacak olduklarını, bu atılacak olan adımların etkili olması için daha fazla çaba harcayacak olduklarını belli etmeye başladı.

Avrupa takipte

Avrupa ise bu kararlar ve diğer bazı etkenler dolayısı ile sürekli olarak Beyaz Rusya’yı (Belarus) takip ediyor ve aralıklarla uyarılarını sürdürerek ekonomik, savunma ve diğer alanlarda belirli bir takım adımlar atması gerektiğini, insan haklarının ise etkin bir biçimde uygulanması gerektiğini sürekli ülke yönetimine karşı bildiriyor.

  • Beyaz Rusya’nın resmi adı Belarus Cumhuriyeti
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları