coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBıkkın Balina Bu Altcoinin Tamamını Zarar Ederek Elden Çıkardı!

Bıkkın Balina Bu Altcoinin Tamamını Zarar Ederek Elden Çıkardı!

Beklemekten yorulan dev bir kripto para balinası, uzun bir süredir elinde tuttuğu altcoinlerin tamamını sattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Şaşırtıcı bir şekilde, 0xd2c kısa cüzdan adresiyle bilinen ve uzun bir süredir uyuyan bir balinanın, Coinbase’e token başına 0.212 dolar fiyattan 1.49 milyon dolara tekabül eden 6.99 milyon Basic Attention Token (BAT) yatırdığı bildirildi.

Bu işlemi kayda değer kılan şey, bu balinanın daha önce Coinbase’den bu BAT’ı token başına 0.257 dolar gibi daha yüksek bir fiyattan biriktirmiş olması. Biriktirme dönemi 18 Ekim – 20 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşti ve toplam maliyet 1.8 milyon dolar olarak kaydedildi.

İlgili Haber  Bitcoin'de Son Dip Noktasını Bilen Analist, Sonraki Hedefini Açıkladı!

Balina gerçekten de borsalara yatırdığı ve çektiği seviyelerden alım satım yaptıysa bu, söz konusu balinanın 311.000 dolar yani %17.3 oranında zarar ettiği anlamına geliyor. Balina bu zararı, elindeki BAT tokenlerini bir yıldan fazla süredir tutmasına rağmen yaşadı.

Şu an itibariyle, söz konusu balinanın elinde artık herhangi bir BAT bulunmadığı bildirildi.

324 milyon dolarlık piyasa değeriyle orta ölçekli kripto paralar arasında yer alan BAT, son bir yılda %34 değer kaybetti. Bitcoin ise aynı zaman aralığında %64 yükseliş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu balinan yeni yatırımları bellimi peki ????

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail