Kripto HaberleriAltcoinBill Gates'ten Önemli Metaverse Açıklaması: 2 Yıl Kaldı!

Bill Gates’ten Önemli Metaverse Açıklaması: 2 Yıl Kaldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en zengin insanlarından birisi olmanın yanı sıra teknolojin devrimin de temellerini atan Bill Gates, kripto para sektörünü yakından ilgilendiren çok önemli bir açıklamada bulundu. Gates, bundan yaklaşık iki yıl sonra metaverse furyasının her yeri ele geçireceğini ve bütün ofis toplantılarının artık direkt olarak metaverse içerisinde gerçekleştirileceğini düşünüyor.

Gates, Metaverse dünyasını onayladı

Gates, ofis çalışanlarının metaverse furyasına kapılacağını ve sanal toplantıların 2D olmaktan bir anda 3D olmaya evrileceğini düşünmekte. Bunun aslında 3 boyutlu avatarlar ve metaverse ile sağlanabileceğini ifade eden teknoloji milyarderi, burada herkesin kendine kişisel bir avatar yaratacağını ve istediği kişinin avatarı ile aynı odada olabileceğini belirtti.

66 yaşındaki teknoloji dehası, 2020 yılında şirketi Microsoft’un yönetim kurulundan ayrılmıştı ancak hala teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden birisi olmaya devam ediyor. Bu kişisel avatarların insanların sanal dünyadaki yansımaları olacağını belirten ünlü isim, iş arkadaşlarının böylece aynı ofisi diğerleri ile paylaşabileceğini vurguladı.

Aslında şimdiden Oculus gibi benzeri sanal gerçeklik gözlükleri ve araçları yok satmaya başladı. Birkaç kripto para girişiminin de metaverse odaklı girişimlerde bulunmaya başladığı biliniyor ve Microsoft’un eski CEO’su bu tahmininde haksız sayılmaz. Bill Gates gibi isimlerin bile kripto para sektörüne kuşku ile baktıktan sonra metaverse dünyasını onaylaması ise metaverse odaklı kripto para projeleri için müjde maiyetinde olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları