binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, 47. Launchpool Projesi İçin Seçtiği Altcoini Açıkladı! Duyuru Sonrası BNB Hareketlendi!

Binance, 47. Launchpool Projesi İçin Seçtiği Altcoini Açıkladı! Duyuru Sonrası BNB Hareketlendi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance 47. launchpool projesini açıkladı ve son projenin Portal (PORTAL) olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance 47. launchpool projesini açıkladı ve son projenin Portal (PORTAL) olduğunu söyledi.

“Binance, daha fazla oyuncuyu Web 3.0’a dahil etme misyonuna sahip, zincirler arası bir oyun platformu olan Portal’ın (PORTAL) Binance Launchpool’un 47. Projesi olduğunu duyurmanın heyecanını yaşıyor.

Kullanıcılar , 22.02.2024 00:00 (UTC) tarihinden başlayarak yedi gün boyunca PORTAL tokenlerini toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler .

Binance daha sonra PORTAL’ı 29.02.2024 10:00’da (UTC) listeleyecek ve PORTAL/BTC, PORTAL/USDT, PORTAL/BNB, PORTAL/FDUSD ve PORTAL/TRY işlem çiftleriyle alım satımı başlatacak.

Binance PORTAL’a ohum Etiketi uygulayacaktır.”

Binance duyurusu sonrasında BNB fiyatı hareketlendi. BNB yaklaşık %2’lik bir fiyat artışı yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail