Kripto HaberleriAltcoinBinance Analistleri Yükselişiyle Gündemde Olan Aptos'u (APT) Değerlendirdi!

Binance Analistleri Yükselişiyle Gündemde Olan Aptos’u (APT) Değerlendirdi!

Takip et

Kripto para borsası Binance’in araştırma ekibi, son günlerde yükselişiyle gündemden düşmeyen Aptos (APT) altcoinine dair izlenimlerini paylaştı.

APT fiyatı son 1 ayda 3.6 dolar seviyesinden bu yazının yazıldığı anlardaki 16.05 dolara kadar yükseldi. Altcoin ayrıca son 24 saatte %25 kadar bir yükseliş yaşadı.

Binance Analistleri, Aptos Fiyatındaki Artışın Nedenini Değerlendirdi

Binance analistleri APT hakkında şunları söyledi:

“APT fiyat grafiği, coin’in piyasaya sürülmesinin ilk birkaç ayında 3-4 ABD doları civarında sıkıştığını, 9 Ocak’a kadar fiyatın 4 ABD dolarından şu anda bulunduğu 15 ABD dolarının üzerine çıkmaya başladığını gösteriyor. Bu, yaklaşık iki hafta içinde ~%275’lik bir hareketi temsil ediyor.  Neden böyle oldu?

İlk olarak Aptos, 9 Ocak’ta 2023’ün ilk #AptosMoveMonday etkinliğine ev sahipliği yaptı ve bu etkinlik kabaca $APT fiyatındaki yukarı yönlü hareket ile aynı zamana denk geldi. Kurucu ortaklar Mo ve Avery, oturum boyunca birçok soruyu aktif bir şekilde yanıtladı ve yaklaşan birçok gelişmeyi tartıştı.

Mo ve Avery, Aptos Dünya Turu, çeşitli konferanslar ve geliştirici buluşmaları da dahil olmak üzere yaklaşan önemli topluluk katılımlarını duyurdu. Ayrıca Aptos ile 2023’te beklenen gelişmeleri de tartıştılar.

Aptos NFT’leri, NFT yatırımcılarının erken benimseme ve potansiyel flipping fırsatlarından yararlanmak için bunları toplamaya başlamasıyla hem taban fiyatta hem de işlem hacminde artışlar görmeye başladı.

Ayrıca, 20 Ocak’ta Binance, Aptos için $APT/BTC ve $APT/$USDT olmak üzere iki yeni likidite havuzunun açıldığını duyurdu. CoinMarketCap verileri, bunun (en azından kısmen) $APT için fiyatın (%56 artış) ve işlem hacminin (5 günlük ortalamada %147 artış) artmasına yardımcı olduğunu gösteriyor.”

İlgili Haber
Bu Altcoinde Token Kilidi Açma Etkinliği Ertelendi: Haberle Birlikte Fiyatı Sıçrama Yaptı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları